Sıkça Sorulan Sorular

Kazancınız her ticari işletmede olduğu gibi işletmenin performansı, pazar büyüklüğüne ve gider harcamaları parametrelere bağlıdır. Ayrıca işletme masrafları ve giderleri yatırım geri dönüş süresini etkilemektedir. Bu doğrultuda RB TORK ailesinin bir ferdi olduğunuzda yatırımınızın, başa baş başnoktasının 12-15 aylık bir sürede olacağınızı tecrübelerimiz neticesinde söyleyebiliriz.

Bayilik alacağınız bölge değerlendirilirken bölgenin potansiyeli göz önünde bulundurulacak olup, yurtiçinde ve yurdışında her noktada RB TORK ailesinin bir ferdi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik sözleşmesi yapıldıktan sonra bayilik ücreti olarak ödeyeceğiniz tutar, tarafınıza fatura edilecektir. Tabi ki gider olarak gösterebilirsiniz.

RB TORK ailesi olarak ihtiyacınız olan her alanda danışmanlık sağlıyoruz. İster sizlere kuruluş aşamasında destek oluyoruz, isterseniz anahtar teslim olacak şekilde bayiliğinizin kurulumunu gerçekleştirip teslim ediyoruz.

Bayilik kurulumunda yapılan dekorasyon ve ekipman harcamalarını bayi sahibi üstlenecektir. Bu neticede bütün ekipman ve dekorasyonlar bayilik alan firmaya ait olacaktır.

RB TORK ailesi olarak finansman desteği sağlamamaktayız.

Bayilikler de RB TORK ailesinin bir ferdi olduğu için, kurumsal çerçevemiz gereğince tek tip kıyafet zorunluluğumuz vardır.