Oto Servis

“Güvenli bir sürüş için güvenilir bir hizmet almak hakkınız.”

Otomobilinizi kullandığınız her an sürüş güvenliğinizi koruyabilmeniz ve otomobilinizden en iyi performansı alabilmeniz için ihtiyacınız olabilecek servis hizmetlerine web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Periyodik Bakım Hizmeti

Sürüş güvenliğinizin korunabilmesi için aracınızdaki mekanik bileşenlerin, otomobilinizin markası tarafından belirlenmiş kilometre ve sürelerde kontrol edilmesi ve değiştirilmesi hizmetidir. Bu hizmetin zamanında ve eksiksiz alınması, aracınızda oluşabilecek birçok sorunu önlemenize yardımcı olur.

Mekanik Onarım Hizmeti

Otomobilinizin motoru veya şanzımanı gibi mekanik parçalarında meydana gelen arızlarda, mümkünse onarılması ve gerektiğinde de parça değişimlerinin gerçekleştirilmesi hizmetidir. Bu hizmet, RB Tork Oto Plaza’da otomobilinizin markası tarafından belirlenmiş standartlarda ve kullanım uygunluğu verilmiş orijinal veya eşdeğer yedek parçalar ile verilmektedir.

Kontrol ve Tespit

Otomobilinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda, aracınızdaki sorunların tespit edilmesi ve bun bağlı olarak yapılması gereken onarımların, parça değişimlerinin belirlenmesi ve maliyetinin hesaplanması hizmetidir.

Elektronik Arıza Onarım Hizmeti

Otomobilinizin elektrik, elektronik ve güvenlik sistemlerinde meydana gelen arızların onarımı ve gerektiğinde parça değişimlerinin gerçekleştirilmesi hizmetidir.

Isıtma Sistemleri ve Klima Servisi

Otomobilinizin ısıtma sistemi olan kalorifer ve soğutma sistemi olan klima sistemlerinin bakımı ve arıza meydana gelmesi halinde onarımı hizmetidir.

Rot ve Balans Hizmeti

Otomobilinizi kullanım koşullarına göre zamanla, direksiyon ile tekerlekleri arasında bir dengesizlik meydana gelebilir ve aracınız yolda düz gitmek yerine bir yöne doğru çekerek ilerleyebilir. Bununla birlikte belirli hızlarda direksiyonda meydana gelebilecek titremeler de aracınızın rot ve balan ayarlarındaki sorunların habercisi olabilir. Bu tür durumlarda, otomobilinizin rot ve balans ayarlarını yaptırmanız sürüş güvenliğiniz açısından çok önemlidir.