Boyasız Göçük Onarım

Rb Tork Oto Plaza’da araçlarda oluşan göçük ve hasarlar silikon, vakum ya da elektronik olarak çekilir, bu işlemlerle düzeltilemeyecek olan göçük ve hasarlar ise uzman ekiplerimiz tarafından üretimi yapılan düzeltme çubukları ile boyasız onarım yapılarak eski görünümüne kavuşturulur. Kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi parçalarda meydana gelen vuruk, taş darbeleri, dolu hasarları gibi göçükler aracın orijinal hali bozulmadan ve boya işlemi uygulanmadan yapılan onarım işlemi, Rb Tork Plaza göçük istasyonunda uygulanan başlıca faaliyettir.

Aracın modeli ve cinsi ne olursa olsun boyasız göçük giderme yöntemi uygulanabilmektedir. Aracın boyası fabrikasyon ise elde edilecek sonuçlar yüzde yüze yakın olmaktadır. Sonradan boyanmış parçalarda boya atma sorunu olabilse de Rb Tork Plaza göçük istasyonunda firmamızın uzman ekipleri gereken tüm özeni göstererek olabilecek en iyi sonucu almak için titizlikle çalışır. Boyasız göçük onarımı sayesinde aracın tüm parçaları orijinal kalmakta, aracın siciline hasar kaydı işlenmemekte ve değerinde herhangi bir kayıp yaşanmamaktadır. Göçük istasyonumuzda uygulanan boyasız göçük onarımı sayesinde boyalı işlemlere göre maliyet düşürülürken zaman kaybı da önlenir.

Ülkemizde parça değişiminden kaynaklı olarak hem yüksek hasar kayıtları aracın siciline işlenmekte hem de aracın orijinalliği büyük oranda zarar görmektedir. Firmamız bu tür hasarlarda dahi en iyi sonuçları alarak araç sahibinin memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Gündelik hayatta başınıza gelebilecek olan trafik kazalarında aracınızda oluşan hasarları ekibimiz kullanmış oldukları teknikler ile eski haline getirmektedirler. Firmamız müşterilerimizin aracının değer kaybını engellemek ve maddi yönden zarar görmemesi adına tüm hasarları boyasız şekilde düzelmektedir.

Aracınız park halinde iken yakınına park etmiş diğer araçlar tarafından zarar görebilmektedir. Bu hasarlar aracınızın görüntüsünü bozmakta olup firmamızda bu hasarların hepsi çok kısa sürede onarılmakta ve eski görüntüsüne kavuşturulmaktadır. Ülkemizde özellikle sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde dolu yağışı sık sık görülmektedir.

Dolu yağışı aracınıza ciddi zararlar vererek görünümünü büyük oranda bozmaktadır. Bu hasarlar mümkün olduğu kadar kısa sürede ve hiçbir şekilde boya olmadan eski görünümüne kavuşturulmaktadır. Boyalı onarıma göre göçük düzeltme fiyatları çok daha düşük olan bu yöntemle aracınız orijinalliğini korumaya da devam edecektir.